Jolana

Videoreference

Martina

Dobrý den Jano,

moc děkuji za včerejší workshop.
Musím se pochlubit s prvním úspěchem :-)

Včera večer jsem na kurzu přečetla řádek „vás naučí“.

Dneska ráno to byl už řádek „začlenit do vašeho běžného života“.

Čekala jsem posun, ale ne o 3 řádky!!! Jsem naprosto nadšená.

Regina

dovoluji si toto oslovení, protože přestože jsem Vás dnes prostřednictvím videa Emoční bloky a náš zrak viděla poprvé, mám pocit, jako bych Vás znala už dlouho :-).

Moc děkuji za dárek, Váš mluvený projev je mi velmi příjemný a Váš hlas mi zní "uzdravujícně" :-).

Už po první relaxaci vidím líp, jasněji, budu praktikovat a věřím, že společně s vědomým záměrem a pře-nastavením myšlenek budu moci brýle úplně odložit.

Radka

Ahoj Jani,

chtěla bych tě pozdravit a ještě jednou poděkovat za seminář v Turnově. Nesmírně mě to vnitřně obohatilo.

Brýle nenosím, ani čočky. Ze začátku jsem nebyla zvyklá na rozmazání, a teď si někdy ani nevzpomenu že je nemám. Postupně se mi zrak zlepšuje. Někdy cvičím hodně, někdy málo, ale hlavně pořád myslím na to uvolňování očí a v tom vidím obrovský rozdíl, že se opravdu teď dívám jinak.

Míša

Také děkuji za skvělý víkend se spoustou zajímavých informací. Bylo to hodně příjemné. Líbily se mi i tvé meditace. Kdybys plánovala nějaké další nahrát, bylo by to super.

Martina

Milá Jano,
 děkuji za obsáhlý mail s rekapitulací našeho úžasného semináře v Brně.
 Musím říct, že jsem si to opravdu s tebou užila a moc ráda tě poznala. Bylo to báječné, opravdu inspirativní a pro oči blahodárné.
 Už i před tím jsem si uvědomovala, že oči potřebují dobrou každodenní péči, ale v tvém semináři jsem si to vše zkusila prakticky.
 Od té doby dělám cvičení vlastně téměř pořád a je to moc příjemné.

Ivana

Ahoj Jani a mooc díky za krásný mail!!! Taky moc děkuju za super dva dny a věřím, že jsme se neviděly naposled:-) Děkuju za úžasně strávený ča s Tebou a za spoustu povídání nejen o očích a vidění ale taky stejně tak přínosné a obohacující... jsem nadšena a vděčna, že jsem tam mohla být!!! :-) Děkuju moc!! A budu moc ráda za jakékoli zprávy a info:-) a pokud zůstaneme v kontaktu.... krásné léto a veliké díky!!! DĚKUJU!!!

Šárka

Dobrý den,
Já taky děkuji. Moc se mi přednáška líbila. Opět jsem si rozšířila informace a obohatila své "vědění".

Jana

Děkuji vám za poslání oční relaxace, je úžasná.