1537360775vJiktRlU8uebmyXmmmSu);

CVIČENÍ PRO ZDRAVÉ VIDĚNÍ - KLUB ŠŤASTNÝCH DĚTÍ

Pravidelné cvičení pro děti se zaměřením na zdravý zrak

Kroužek je vždy na školní rok formou pravidelného kroužku 1x týdně pro maximálně 8 dětí, které navštěvují 2.-5.ročník základní školy. Po dohodě lze přijmout do kroužku i děti mladší nebo starší, pokud to bude v souladu s celou skupinou.

Děti se na kroužku učí nejen techniku uvolněného vidění formou očních her, ale cvičí i celé tělo, hrají různé, primárně míčové hry, zkoumají prakticky i svoji intuici a učí se i dovednosti práce s emocemi, zklidnění v meditaci, vnímání svého těla a tím i dovednosti, jak lépe zvládat stres ve škole a různé životní situace.

Zobrazit více
shutterstock_76155490);

PO STOPÁCH ŠŤASTNÝCH DĚTÍ

Týdenní pobyt pro děti zaměřený na zdravé vidění

Zveme vás na již tradiční týdenní pobyt pro děti během letních prázdnin, který volně navazuje na pravidelný kroužek Cvičení pro zdravé vidění. Na pobyt s námi ale mohou i děti, které přes rok do kroužku nechodily.
Místo pobytu se zatím každý rok mění, ale hledáme vždy tak, abysme spali v jedné budově, měli možnost místnosti na cvičení pod střechou v případě nepříznivého počasí, ale hlavně prostor venku, kde můžeme cvičit, hrát si, chodit na výlety a hlavně "blbnout".

Zobrazit více
Jana brýle výřez);

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Individuální konzultace jsou vhodné pro ty, kteří potřebují jinak přizpůsobit program časově nebo nechtějí své osobní věci z podvědomí a tedy minulosti řešit před ostatními účastníky kurzu. Případně chtějí postavit celý program odkládání brýlí podle svých požadavků a představ přímo na míru.

Individuální konzultaci doporučuji také pro práci s dětmi, zde bude potřeba časovou dotaci jednotlivých konzultací domluvit indivuduálně podle věku dítěte a jeho schopnosti udržet pozornost.

Zobrazit více