10
December
2018

Jak si vybrat správný kurz

Autor: Admin

Pokud se podíváte do záložky Služby, najdete tam řadu možností jak a kdy se potkat.
Dovolím si teď jenom takový malý manuál / rozcestník :-)

Pokud vůbec nic nevíte o principech zdravého vidění, nikdy dřív jste o tom neslyšeli nebo jen potřebujete dostat nějaký teoretický základ, je pro vás ta nejvhodnější varianta 2-hodinový workshop: SKVĚLÝ ZRAK BEZ BRÝLÍ.

Už víte, o čem to celé je a chcete se naučit základní techniky, pak přijďte na víkendový seminář: BRÝLE? - ODKLÁDÁM! nebo na některý z týdenních pobytů (BRÝLE? - ODKLÁDÁM! U BOSENSKÝCH PYRAMID a letní kurz VEMTE SVÉ OČI A PÁTEŘ NA DOVOLENOU.) Obsahově jsou podobné, při dlouhodobějších pobytech máme víc času na procvičování i na práci s tím, co nás trápí vnitřně.

Nechcete z nějakého důvodu absolvovat seminář ve skupině? Pak si můžete domluvit INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACI, kde se budu věnovat jenom vám.

Potřebujete řešit vidění pro vaše děti? V tuto chvíli máme kroužek CVIČENÍ PRO ZDRAVÉ VIDĚNÍ - KLUB ŠŤASTNÝCH DĚTÍ, a v létě s námi mohou děti vyrazit na týdenní pobyt PO STOPÁCH ŠŤASTNÝCH DĚTÍ.  V přípravě je online kurz pro rodiče dětí a také pobytové kurzy pro rodiče a děti. Všechny infomrace postupně najdete na stránkách v seskci SLUŽBY.

A FIRMY mohou vybírat pro své zaměstnance z bohatého výběru Programu zdravého vidění pro firmy.

Věřím, že si z naší nabídky kurzů a konzultací vyberete a že se přidáte do rodiny těch, kdo vidí, že vidí :-)

Chci najít svůj kurz

Zpět