SOHAM-A6-letak-zmenseny);

Vánoční balíček

Zkuste letos svým nejbližším věnovat komplexní péči o zdraví - tělesné i duševní.

Připravili jsme pro vás balíček, který obsahuje

1x cestovní balení Zeleného ječmene od skvělé české firmy Green Ways
a 1x poukaz na 60 minut osobní konzultace nebo masáž dle vlastního výběru.


Ječmen Green Ways je enzymatický elixír plný života. Představte si mladou rostlinku ječmenné trávy, jak klíčí, proráží tvrdou krustu zeminy a roste vzhůru ke slunci. Tento cílevědomý, mladistvý organismus je sklízen v období svého rozpuku. Je zpracován v okamžiku, kdy nasál nesmírné množství živin a energie ze země, vody, vzduchu a slunce. Tyto základní elementy se přirozeně přetváří na komplexnější látky, jež poté využívá vyšší potravní řetězec, a tudíž i my.

1x poukaz na 60 minut osobní konzultace nebo masáž u Jany Pozlovské můžete využít přesně podle svých potřeb.
Osobní konzultace může být obecná nebo ohledně zdravého vidění, masáž pak relaxační, regenerační nebo biodynamická. Vyberte si podle toho, co zrovna řešíte a potřebujete posunout dál.

Zobrazit více
Obrázek na křest);

KOUKÁM, KOUKÁM NA ZVÍŘÁTKA - pracovní listy pro děti

Pracovní karty „Koukám, koukám na zvířátka“ jsou určeny dětem mladšího školního věku k procvičování zraku a zároveň přináší milou formou i informace o několika známých i méně známých kamarádech ze světa zvířat.

Jak tyto karty používat?


Vždy k sobě patří obrázek zvířátka a básnička. Básnička je uzpůsobená do „zrakové tabulky“, tedy tak, aby se s každým dalším řádkem písmo zmenšovalo. Každá básnička má dvě podoby – pro procvičování čtení na dálku (to jsou stránky, které začínají největšími písmeny) a vždy jedna stránka s celou básničkou, která je menším písmem pro čtení na blízko.
 

Zobrazit více
derovane-bryle-elegant);

DĚROVANÉ BRÝLE

Děrované brýle doporučuji používat jako dočasnou pomůcku pro ty, kdo chtějí postupně snižovat dioptrie a jsou rozhodnutí prcovat na nácviku uvolněného vidění.
Případně pro ty, kdo nechtějí dnižovat dioptrie, ale chtějí očím při běžné práci trochu ulevit.

Děrované brýle pomáhají se zaostřením bez nutnosti optických čoček, pracují na principu tzv. tunelového vidění, tedy díky dírkám vyberou jen úzký pruh světla, který se nemusí v čočce lámat, ale dopadne rovnou na sítnici a uchová kompletní, tedy ostrou informaci.

Zobrazit více