Vemte své oči a páteř na dovolenou

Prodloužený víkend, který věnujeme vašim očím a páteři (která se správným viděním úzce souvisí).

Budeme cvičit, relaxovat, meditovat, povídat si, hrát si,... a samozřejmě s radostí odkládat brýle :-)

Od roku 2016 pro Vás připravuji týden, kdy se intenzivně, ale přitom v klidu a pohodě věnujeme svým očím. Nejen formou očních cvičení, ale i cvičením na klouby celého těla, péčí o svou páteř a samozřejmě i zdravou stravou, která pomáhá k lepší práci orgánů souvisejících se správným viděním (například játra a ledviny). Dopřáváme si i hodně relaxace, ale i aktivního pohybu, cvičení, sebepoznávacích her a aktivit, které nám pomáhají zaměřit svou pozornost dovnitř do těla. Prostě všechno souvisí se vším.

Tento komplexní týdenní program Vám pomůže nastartovat Vaši cestu za skvělým zrakem bez brýlí. Díky pravidelnému cvičení si zafixujete techniku uvolněného pohledu, a zároveň si začnete budovat i nové návyky, jak pečovat o své oči a o celé tělo i v běžné realitě.  Již během tohoto týdne budete mít možnost zaznamenat okamžiky zlepšení Vašeho vidění, a pokud máte nízké dioptrie, tak máte reálnou šanci odjet domů bez nutnosti brýle znovu nasadit.

Program:

Každé ráno před snídaní proběhne rozcvička na páteř a klouby.
Dopoledne budou cvičení na oči, odpoledne dechová a sebepoznávací cvičení. Večer se pak vydáme na noční procházku nebo budeme meditovat, povídat si.

Lektor: Jana Pozlovská

Místo: Desná, Liberecký kraj - budume mít k dispozici celou chatu, pokoje dpo 2-3 lůžkách.

Strava: Vegetariánská, plná penze - vařit si budeme stejně jako v předchozích letech společně.

Počet účastníků: 4-8

Cena: 7.500,- Kč. Cena zahrnuje ubytování, plnou penzi, kurzovné.
Cena nezahrnuje dopravu a další osobní výdaje.
Platební podmínky: záloha při rezervaci kurzu 3.000,- Kč, doplatek 4.300,- Kč nejpozději do 12.7.2020

 

Storno podmínky:

do 30 dnů před odjezdem: 1.000,- Kč manipulační poplatek
16-29 dní před odjezdem 50% ceny
8-15 dní před odjezdem: 80% ceny
0 – 7 dní před odjezdem: 100% ceny

Cesta nebo pobyt je pro členy klubu SO HAM, z.s. - přátele a příznivce centra osobního rozvoje SO’HAM. Klub je vytvořený za účelem pořádání poznávacích a pobytových cest ae zaměřením na osobní rozvoj a sebepoznání. Dočasným členem spolku se může stát každá fyzická, nebo právnická osoba, bez ohledu na věk, státní příslušnost nebo jiné vlastnosti. Váš příspěvek bude použit na tento zájezd. Členové klubu získávají zvýhodněné ceny na služy centra SO’HAM a nové informace o naší činnosti zasílané na váš e-mail. Členství je platné na 12 měsíců od zaslání přihlášky na pobyt nebo cestu. Zasláním přihlášky na pobyt nebo cestu se stáváte členy Klubu SO HAM, z.s, IČO: 08114781

 

Vzhledem k tomu, že rezervační systém v tuto chvíli nefunguje úplně správně, posílejte mi, prosím, své přihlášky na akci e-mailem nebo přes SMS:
info@soham.center.     602 731 021
Děkuji za pochopení a omlouvám se za komplikace