KDO JSEM

 

já foto výřezJmenuji se Jana Pozlovská a jsem lektorkou a konzultantkou v oblasti osobního rozvoje a zdravého životního stylu.

V současné době se zaměřuji hlavně na projekt správného vidění bez brýlí, který vznikl na základě mých osobních zkušeností s nošením brýlí a následným hledáním a úspěšným využitím alternativní metody, jak znovu vidět bez brýlí a bez nutnosti absolvovat nákladnou operaci očí.

Mým přesvědčením je, že si každý zaslouží prožívat svůj život šťastně a spokojeně a v plném zdraví a psychické i fyzické pohodě. Proto se o své znalosti a zkušenosti ráda podělím s těmi, kteří mají chuť naslouchat a kteří věří, stejně jako já, že si svůj život utváříme a máme za něj 100% zodpovědnost. A ráda přivítám i ty, kteří alespoň tuší, že jsou i jiné způsoby, jak svůj život zlepšit. A kteří vidí, že to, co je nám předkládáno jako obecná či oficiální pravda, v řadě případů až tak úplně nefunguje a mají chuť zkoumat a vyzkoušet si, jak jinak by to mohlo být.

Zlepšení zraku přirozeným způsobem je jednou z možností, jak si toto vše jednoduše vyzkoušet. 🙂

Nabízím vám:

několik variant mého semináře: Brýle? – Děkuji, s radostí odkládám… 🙂

včetně individuální varianty tohoto programu

a následně i Cvičení, pro správný zrak, které vás bude udržovat ve správném naladění a ve správném směru k definitivnímu odložení vašich brýlí.

 

VYBERTE SI SVŮJ TERMÍN K ODLOŽENÍ BRÝLÍ

2 thoughts on “KDO JSEM

 1. Stáńa Stašková says:

  Dobrý den, ráda bych se účastnila tréningu či cvičení k odložení brýlí.
  Velmi mě to zaujalo a jelikož znám některá oční cvičení metody SRT trak bych to ráda zkusila.

  • Jana Pozlovská says:

   Dobrý den,
   děkuji za zprávu, odpověděla jsem vám na váš e-mail.
   Přeji krásné dny! Jana

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *