VEMTE SVÉ OČI A PÁTEŘ NA DOVOLENOU

 

15110416041111

Léto je časdovolených, kdy si rádi dopřáváme klid, pohodu a uvolnění, odpočinek od každodenního stresu běžného pracovního dne.

Zkuste letos část vaší dovolené využít trochu jinak a dopřát toto vše i vašim očím a páteři, která se správným viděním velice úzce souvisí – a vlastně nejen jim. 🙂

Po loňském velmi úspěšném kurzu na samotě v Cepské myslivně, se nám letos podařilo najít další velmi zajímavé místo – Kubasovu chalupu, které nám poskytne o něco více komfortu, ale i potřebné zázemí ale i potřebné soukromí, abychom se mohli nerušeně věnovat našemu programu. Zároveň jsme kurz prodloužili o 2 dny a tím získáme více času na důkladné procvičení.

Připravili jsme pro vás týden, kdy se intenzivně, ale přitom v klidu a pohodě, budete věnovat svým očím – a to nejen formou očních cvičení, ale i cvičením na klouby celého těla, pěčí o svou páteř a samozřejmě zdravou stravou, která pomáhá k lepší práci orgánů souvisejícími se správným viděním (například játra a ledviny). A samozřejmě si dopřejeme i hodně relaxace, ale i aktivního pohybu. Prostě všechno souvisí se vším. 🙂

Tento komplexní týdenní program vám pomůže nastartovat vaši cestu za skvělým zrakem bez brýlí. Díky pravidelnému cvičení si zafixujete techniku uvolněného pohledu a zároveň si začnete budovat i nové návyky, jak pečovat o své oči a o celé tělo i v běžné realitě. Již během tohoto týdne budete mít možnost zaznamenat okamžiky zlepšení vašeho vidění a pokud máte nízké dioptrie, tak máte reálnou šanci odjet domů bez nutnosti brýle znovu nasadit.

V loňském roce jedna z účastnic brýle poslední večer před odjezdem skutečně fyzicky zlikvidovala a odjížděla bez nich. Kdo se k ní přidá? 🙂

Pro inspiraci se můžete podívat na fotografie z loňského pobytu.

ROZVRH:

pátek

14:00 – 17:30   Příjezd, ubytování

18:00 – 19:00  Večeře

19:00 – 22:00  Oficiální zahájení, kdo s čím přijel, základní teorie zdravého vidění

sobota – čtvrtek:

východ slunce:   Cvičení sunning + krátká ranní meditace

8:00 – 8:40      Rozcvička na páteř a klouby

8:40 – 9:30     Snídaně

10:00 – 12:00   Dopolední program – cvičení, přednášky

12:30 – 13:30   Oběd

15:30 – 17:30   Odpolední program – cvičení, přednášky

18:00 – 19:00  Večeře

19:30 – 20:30  Meditační cvičení nebo večerní sunning
20:30 – 22:00  Noční procházka s očima nebo společné večerní posezení

pátek
východ slunce:   Cvičení sunning + krátká ranní meditace

8:00 – 8:40      Rozcvička na páteř a klouby

8:40 – 9:30     Snídaně

10:00 – 11:30   Oficiální ukončení

12:00 – 13:00   Oběd a odjezd domů

Termín:  pátek 25.8.2017 odpoledne – pátek 1.9.2017 dopoledne

Místo: Kubasova chalupa   – Sudislav nad Orlicí.

Ubytování je v dvou až sedmilůžkových pokojích.

Lektroři:

Jana Pozlovská – Lektorka kurzů zdravého vidění podle metody očního lékaře doktora Batese a průvodkyně v oblasti osobního rozvoje

Jindřich Tvrdík – Terapeut, masér a výživový poradce. Odborník na reflexní terapii.

Cena: 8.300,- Kč – v ceně jsou přednášky a cvičení dle rozvrhu, ubytování a jídlo

V době osobního volna máte možnost se domluvit na individuálních konzultacích, terapiích a masážích, které nejsou zahrnuty v ceně kurzu.

Jídlo: Jídlo bude zajištěno 3x denně.

Jídlo bude vegetariánské, pro zájemce možnost 1x denně ve formě paleo diety, tedy s kvalitním (bílým) masem.

Z nápojů budou po celou dobu kurzu k dispozici voda, čaje a káva.

Počet míst je omezen. Pro rezervaci vašeho místa je potřeba uhradit 50% z ceny kurzu do týdne od registrace, jinak bude vaše místo nabídnuto dalšímu zájemci. Po přihlášení obdržíte informace k platbě.

Registrace na kurz „Vemte své oči a páteř na dovolenou“

Zbylou část ceny kurzu je potřeba doplatit nejpozději 14 dní před zahájením kurzu.

Storno podmínky: Nevratná část zálohy (storno poplatek) je 1.000,- Kč.

Při zrušení registrace více než 14 dní do zahájení kurzu, vracíme uhrazenou zálohu sníženou o storno poplatek 1.000,- Kč

Při zrušení registrace 0-14 dní do zahájení kurzu je storno poplatek 80% ceny.

————————————————————————-

Z ohlasů účastníků kurzu v roce 2016:

Marta:

Milá Jani.

Velký dík patří vám oběma, za to co jste pro nás připravili. Byl to úžasný týden se skvělými lidmi, v klidném prostředí a plný energie.

Namasté.

Marta

————————————————-

Radka:

Milá Janičko!
Děkuji za zaslané přílohy, ale za co děkuji nejvíce tobě i Jindrovi, že jste nám připravili tak úžasné zážitky. Mnoho mi to dalo. Tak silný prožitek jsem snad ještě neměla. Slovy se pocity vyjádřit nedají. DÍKY!!!
Byla jsem tak plná pozitivní energie, že to muj partner nedokázal unést…. Vysypala jsem to na něj a v očekávání pochopení došlo ke třenici. Ted je vše v pořádku. Pomalu se vracím z výšin zpět na zem, je to ovšem obtížné. Kéž by bylo všude tolik lásky a porozumění jako týden v Cepu… Tak alespon sedím, dukladně žvýkám a uvolněně koukám do krajiny… 🙂 Hlavně vydržať ! Zatím se daří.
Ještě jednou velký dík a budu ráda, když se povede další setkání.
s přáním krásných dnů Radmila

————————————————

Ruda:

Všem, kdo tam byli.
Jsem opravdu rád, že jsem v téhle partě tak různorodých a přitom výborně spolupracujících lidí mohl být.
Tomu, kdo vymyslel fantasticky oslovující slogan „Vemte své oči a páteř na dovolenou“ se povedlo něco, co jsem nečekal.
Výměnou stereotypního života za cvičení a kvalitní stravu jsem získal energii, jakou jsem už dlouho nepociťoval!
Rozhýbal jsem záda, shodil příjemným způsobem 4 kila, ale za nejpodstatnější považuji změnu svého přístupu ke spoustě věcí.
Jste všichni nabíjející a lituji jen toho, že jsem k vám nenašel cestu dřív.

Kdo to nemůže přečíst, tak tam nebyl!

Ruda

———————————————-

Robert:

Moji drazí,

také mi bylo s vámi všemi moc hezky. Sice jsem zatím brýle natrvalo neodložil-neztratil-nerozpudal-nezpálil ani jsem nezhubl (pravda, pro jistotu jsem se nevážil, abych nakonec ještě nezjistil, že jsem vlastně raw přibral), ale dnes jsem Jindro už čtvrtý den po sobě ráno cvičil rozcvičku (přiznávám, dnes se mi obzvlášť těžce vstávalo)!

Rád jsem vás všechny poznal!

Přeji Vám krásné a naplněné dny – ať vám v životě nic neschází.

Na viděnou 🙂

Robert

——————————————————–

Jindra (lektor):

Vážení a milí přátelé,

až s odstupem času si čím dál tím více uvědomuji, jak úžasný a vyjímečný týden jsme vlastně společně prožili. Po návratu domů jsem se vůbec nemohl „zařadit“ do běžného života a v myšlenkách jsem byl pořád s vámi v Cepu. To společné pobývání mě změnilo víc, než jsem si asi ochotný připustit. Bezmeznému se podařil opravdu husarský kousek ;)). Úžasné místo, nádherní lidé, neskutečné příběhy, čistá prostota….no prostě malý zázrak. Někde hluboko v duši tiše děkuji za to, že jsem to směl zažít. Děkuji vám všem :-).
——————————————————-

Jana (lektorka):

Drazí přátelé,

připojuji se k tomu, co napsal Jindra, lépe bych to asi nedokázala vyjádřit.
Je to přesně tak, jak jsem říkala při naší úplně poslední relaxaci po cvičení – všechno to, co bylo kolem nás tam v Cepu, to všechno v nás zůstává, ať jsme v tuto chvíli fyzicky kdekoliv.

Děkuji vám za to, že jste nám dali svou důvěru a vyrazili s námi na toto malé týdenní dobrodružství. Děkuji za to, jak jste přistupovali ke všemu, co jsme se na vás vymysleli. Děkuji za to, jak na začátku naprosto cizí lidé během velice krátké doby vytvořili nádhernou atmosféru spolupráce, pochopení, laskavosti, podpory a lásky. Děkuji vám za to, že jste a že jsem měla tu vzácnou příležitost vás všechny poznat.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *