BRÝLE? – ODKLÁDÁM! – Praktický prožitkový seminář.

Patříte k těm, kteří se bez brýlí neobejdou?

Bez brýlí si nepřečtete jídelníček v restauraci, jízdní řád na zastávce, knížku, kterou si vezete s sebou, noviny,… ?

Nebo naopak bez brýlí nepoznáváte na ulici své známé, máte problém s orientací?

To všechno znám, taky jsem si tím prošla…. Dvakrát… 🙂

A jsem moc ráda, že se mi podařilo objevit metodu, která mi tento můj věčný zápas s brýlemi pomohla vyřešit.

Více o mém vlastním příběhu se dočtete zde.

Všechny alternativní metody zlepšení zraku, ke kterým jsem se v době svého hledání dostala, vycházejí ze stejného principu – oční svaly fungují stejně jako ostatní svaly našeho těla – pokud se nepoužívají, ochabují a ztrácejí svoji funkci. Pokud jsou v napětí, nefungují správně, tedy zůstavají “zaseknuté” v nevhodné poloze a zhoršují nám funkci nejen příslušné části těla, která je využívá, ale mohou zapříčinit i další fyzické problémy – v případě očí jsou to např. i průvodní bolesti hlavy.

Na funkčnost našich očí (stejně jako na jiné části našeho těla) má zcela jistě i náš současný způsob života: dlouhé hodiny u počítače, u televize, umělé osvětlení, kdy nehnutě hledíme dlouho do jednoho bodu, bez mrkání, bez průběžného zaostřování jinam a tedy „cvičení“ našich očí. Tím máme oční svaly v neustálem napětí a přestávají správně fungovat.

Tak si nasadíme brýle, čímž jim dáme „berličku“ a ony přestanou mít důvod fungovat, protože tato „berlička“ vlastně dělá práci za ně. A tak postupně měníme za silnější a silnější “berličky“….

Celodenní semniář “Brýle? – Děkuji, s radostí odkládám… :-)” ve své komplexnosti představuje to nejlepší, co na své cestě za přirozeným a zdravým viděním, můžete získat.

Proč?

Je to jednoduché – v průběu tohoto semináře se budeme věnovat všem oblastem, které mají vliv na správné vidění.

Zaměříme se jak na fyzickou stránku – tedy na oko a jeho okolí a na jeho řádné rozcvičení, tak na to, co si ukrýváme v podvědomí a na základě čeho náš mozek selektuje a vybírá, co a jak vlastně vidíme, když se díváme. Budeme cvičit, ale i relaxovat a povídat si.

čem tedy seminář bude?

Všechno souvisí se vším. To, co se projevuje na naší fyzické úrovni je pevně spjato s tím, co prožíváme a naším vnitřním nastavením. Podíváme se tedy na všechny tyto oblasti, aby se dostaly do rovnováhy.

•Procvičíme si a uvolníme naši páteř a klouby

•Ukážeme a procvičíme si základní techniky jak oči uvolnit i jak je zdravě a přirozeně protahovat

•Budeme relaxovat, při vedených relaxacích si nastavíme náš vnitřní system na to, jaké to je vidět bez brýlí.

•Budeme si hrát, v některých aktivitách se vrátíme do našeho dětství. Budeme se ladit na radost, uvolnění, hravost, dětskou zvídavost. Lehkost a živost. Prostě na to, co je skutečnou podstatou našeho života.

•A budeme se věnovat i práci s našimi emocemi a pocity tak, abychom radost, pohodu a štěstí a lekhost života mohli prožívat naprosto přirozeně kdykoliv, bez ohledu na události “tam venku.”

Seminář vás sám o sobě nezbaví brýlí, ale ukáže vám cestu, jak toho s nevelkým úsilím a pravidelností dokázat v řádu několika týdnů až měsíců (v závislosti na tom, kolik dioptrií máte). A zároveň vám ukáže, jak se uvolnit nejen do vidění, ale do života vůbec.

Bude mi ctí vás touto cestou provést.

 

 

Jak tedy bude končit váš příběh s brýlemi? Chcete i nadále zůstat „odsouzeni“ k nošení brýlí – postupně stále silnějších – až do smrti?

Nebo se rozhodnete to změnit? Právě teď!

Lektor:   Jana    Pozlovská

Co s sebou:
pohodlné volné oblečení

Všechna oční cvičení se provádějí bez brýlí nebo kontaktních čoček! Hlavně v případě, že nosíte čočky, proto tedy počítejte s tím, že je budete vyndávat!

Základní celodenní seminář  od 9:30 do 17:30 hodin s cca hodinovou přestávkou na oběd

Počet míst je omezen, proto se, prosím, předem registrujte.

Registrace: info@soham.center nebo SMS na číslo: 602 731 021

 

 

Cena za 2-denní seminář: 2.900,- Kč (při  platbě předem do 14 dní před začátkem semináře),

později a na místě 3.300,- Kč

Absolventi semináře mají možnost využít zvýhodněné ceny na osobní konzultace 850,- Kč/ 60 minut, pokud je potřeba více času k práci s podvědomím a odblokování sabotážních programů.

Nejbližší termíny:

26.3. – 2.4.2018  5-denní pobytový seminář u bosenských pyramid     registrace

26.-27.5.2018 – 2-denní seminář v Praze (Maitrea)   registrace

 

 

 Jste minimálně 2 a máte zájem o jiný termín? Napište mi! 🙂 jana@soham.center

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Datum semináře (vyžadováno)

Vaše zpráva

 

6 thoughts on “BRÝLE? – ODKLÁDÁM! – Praktický prožitkový seminář.

 1. Věrka says:

  Dobrý den paní Jano,
  dívala jsem se na Vaše videa na internetu. Vaše stránky jsem našla jsou zajímavé.
  Mám zájem o video o kterém mluvíte v záznamu na RELAXACI OČI, ale nejsem asi počítačově tak zdatná a nenašla jsem toto video. Pracuji na počítači a chtěla bych svým očím ulevit a pěkně je rozmazlovat. Nosím brýle na čtení a samozřejmě mě to obtěžuje. Jste pro mě moc daleko, proto budu ráda když mi video pošlete. Děkuji
  Věrka
  (akrev=Věrka po zpátku 🙂

  • Jana Pozlovská says:

   Dobrý den,
   předpoklácám, že máte na mysli audionahrávku Relaxace pro oči – palming. Ta je na stránkách pod odkazem „Dárek zdarma“: http://www.centrumzdravehovideni.cz/?p=243
   Po zadání kontaktu vám na e-mail přijde odkaz, na kterém je možné si relaxaci stáhnout.

   Vám jsem již rovnou odkaz na nahrávku zaslala přímo na váš e-mail.

   Přeji krásné dny!
   Jana

 2. Markéta says:

  Zdravím vás paní Jano, chci se zeptat, zda-li vaše praxe nebo to jak pracujete je inspirováno panem Mirzakarimem Norbekovem, děkuji za odpověď

  • Jana Pozlovská says:

   Dobrý den, paní Markéto, ano, pan Norbekov je jeden z těch, které jsem v době, kdy jsem řešila své vlastní problémy s viděním, četla a určitě něco z jeho zkušeností se objevuje i na mých přednáškách a seminářích. Zrovna tak, jako se pro mě staly inspirací i jiné publikace, které se přirozenému vidění věnuji. Stále ale jako základ beru to, co se podařilo vytvořit na úplném počátku doktoru Batesovi, který vlastně s touto novou možností přišel a na kterého všichni ostatní navazují. Já pak svou práci kombinuji a propojuji i s celkovým pohledem na svět a s technikami, které pomáhají nejenom při nápravě vidění, ale při řešení vnitřních trápení obecně, protože spolu neoddělitelně souvisí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *