BRÝLE? – ODKLÁDÁM! – Praktický prožitkový seminář.

 

Lektor:   Jana    Pozlovská

Cena za 2-denní seminář: 2.900,- Kč (při  platbě předem do 14 dní před začátkem semináře),později a na místě 3.300,- Kč

Čas konání: oba dny  od 9:30 do 17:30 hodin s cca hodinovou přestávkou na oběd

 

Co s sebou:
pohodlné volné oblečení

Všechna oční cvičení se provádějí bez brýlí nebo kontaktních čoček! Hlavně v případě, že nosíte čočky, proto tedy počítejte s tím, že je budete vyndávat!

 

Nejbližší termíny:

13.10. –  14.10.2018 – 2-denní seminář v Praze    registrace

17.11. –  18.11.2018 – 2-denní seminář v Brně    registrace

1.12. –  2.12.2018 – 2-denní seminář v Praze v Maitree    registrace

 

Počet míst je omezen, proto se, prosím, předem registrujte.

 

Patříte k těm, kteří se bez brýlí neobejdou?

Bez brýlí si nepřečtete jídelníček v restauraci, jízdní řád na zastávce, knížku, kterou si vezete s sebou, noviny,… ?

Nebo naopak bez brýlí nepoznáváte na ulici své známé, máte problém s orientací?

To všechno znám, taky jsem si tím prošla…. Dvakrát… 🙂

A jsem moc ráda, že se mi podařilo objevit metodu, která mi tento můj věčný zápas s brýlemi pomohla vyřešit.

Více o mém vlastním příběhu se dočtete zde.

Všechny alternativní metody zlepšení zraku, ke kterým jsem se v době svého hledání dostala, vycházejí ze stejného principu – oční svaly fungují stejně jako ostatní svaly našeho těla – pokud se nepoužívají, ochabují a ztrácejí svoji funkci. Pokud jsou v napětí, nefungují správně, tedy zůstavají “zaseknuté” v nevhodné poloze a zhoršují nám funkci nejen příslušné části těla, která je využívá, ale mohou zapříčinit i další fyzické problémy – v případě očí jsou to např. i průvodní bolesti hlavy.

Na funkčnost našich očí (stejně jako na jiné části našeho těla) má zcela jistě i náš současný způsob života: dlouhé hodiny u počítače, u televize, umělé osvětlení, kdy nehnutě hledíme dlouho do jednoho bodu, bez mrkání, bez průběžného zaostřování jinam a tedy „cvičení“ našich očí. Tím máme oční svaly v neustálem napětí a přestávají správně fungovat.

Tak si nasadíme brýle, čímž jim dáme „berličku“ a ony přestanou mít důvod fungovat, protože tato „berlička“ vlastně dělá práci za ně. A tak postupně měníme za silnější a silnější “berličky“….

Celodenní semniář “Brýle? – Děkuji, s radostí odkládám… :-)” ve své komplexnosti představuje to nejlepší, co na své cestě za přirozeným a zdravým viděním, můžete získat.

Proč?

Je to jednoduché – v průběu tohoto semináře se budeme věnovat všem oblastem, které mají vliv na správné vidění.

Zaměříme se jak na fyzickou stránku – tedy na oko a jeho okolí a na jeho řádné rozcvičení, tak na to, co si ukrýváme v podvědomí a na základě čeho náš mozek selektuje a vybírá, co a jak vlastně vidíme, když se díváme. Budeme cvičit, ale i relaxovat a povídat si.

čem tedy seminář bude?

Všechno souvisí se vším. To, co se projevuje na naší fyzické úrovni je pevně spjato s tím, co prožíváme a naším vnitřním nastavením. Podíváme se tedy na všechny tyto oblasti, aby se dostaly do rovnováhy.

•Procvičíme si a uvolníme naši páteř a klouby

•Ukážeme a procvičíme si základní techniky jak oči uvolnit i jak je zdravě a přirozeně protahovat

•Budeme relaxovat, při vedených relaxacích si nastavíme náš vnitřní system na to, jaké to je vidět bez brýlí.

•Budeme si hrát, v některých aktivitách se vrátíme do našeho dětství. Budeme se ladit na radost, uvolnění, hravost, dětskou zvídavost. Lehkost a živost. Prostě na to, co je skutečnou podstatou našeho života.

•A budeme se věnovat i práci s našimi emocemi a pocity tak, abychom radost, pohodu a štěstí a lekhost života mohli prožívat naprosto přirozeně kdykoliv, bez ohledu na události “tam venku.”

Seminář vás sám o sobě nezbaví brýlí, ale ukáže vám cestu, jak toho s nevelkým úsilím a pravidelností dokázat v řádu několika týdnů až měsíců (v závislosti na tom, kolik dioptrií máte). A zároveň vám ukáže, jak se uvolnit nejen do vidění, ale do života vůbec.

Bude mi ctí vás touto cestou provést.

Absolventi semináře mají možnost využít zvýhodněné ceny na osobní konzultace 850,- Kč/ 60 minut, pokud je potřeba více času k práci s podvědomím a odblokování sabotážních programů.

 Jste minimálně 2 a máte zájem o jiný termín? Napište mi! 🙂 jana@soham.center

 

Jak tedy bude končit váš příběh s brýlemi? Chcete i nadále zůstat „odsouzeni“ k nošení brýlí – postupně stále silnějších – až do smrti?

Nebo se rozhodnete to změnit? Právě teď!

 

 

 

 

 

10 thoughts on “BRÝLE? – ODKLÁDÁM! – Praktický prožitkový seminář.

   • Jana Pozlovská says:

    Dobrý den, Markéto, jednodenní seminář nemám v tuto chvíli v plánu. Víkendové se osvědčují, jsou dobré i proto, že druhý den se probírají cviky zaměřené na konkrétní vady podle toho, jak se sejdou lidi ve skupině, tedy druhý den je víc cílený. Navíc dva dny nabízejí více času na procvičení a zažití si všeho.

 1. Věrka says:

  Dobrý den paní Jano,
  dívala jsem se na Vaše videa na internetu. Vaše stránky jsem našla jsou zajímavé.
  Mám zájem o video o kterém mluvíte v záznamu na RELAXACI OČI, ale nejsem asi počítačově tak zdatná a nenašla jsem toto video. Pracuji na počítači a chtěla bych svým očím ulevit a pěkně je rozmazlovat. Nosím brýle na čtení a samozřejmě mě to obtěžuje. Jste pro mě moc daleko, proto budu ráda když mi video pošlete. Děkuji
  Věrka
  (akrev=Věrka po zpátku 🙂

  • Jana Pozlovská says:

   Dobrý den,
   předpoklácám, že máte na mysli audionahrávku Relaxace pro oči – palming. Ta je na stránkách pod odkazem „Dárek zdarma“: http://www.centrumzdravehovideni.cz/?p=243
   Po zadání kontaktu vám na e-mail přijde odkaz, na kterém je možné si relaxaci stáhnout.

   Vám jsem již rovnou odkaz na nahrávku zaslala přímo na váš e-mail.

   Přeji krásné dny!
   Jana

 2. Markéta says:

  Zdravím vás paní Jano, chci se zeptat, zda-li vaše praxe nebo to jak pracujete je inspirováno panem Mirzakarimem Norbekovem, děkuji za odpověď

  • Jana Pozlovská says:

   Dobrý den, paní Markéto, ano, pan Norbekov je jeden z těch, které jsem v době, kdy jsem řešila své vlastní problémy s viděním, četla a určitě něco z jeho zkušeností se objevuje i na mých přednáškách a seminářích. Zrovna tak, jako se pro mě staly inspirací i jiné publikace, které se přirozenému vidění věnuji. Stále ale jako základ beru to, co se podařilo vytvořit na úplném počátku doktoru Batesovi, který vlastně s touto novou možností přišel a na kterého všichni ostatní navazují. Já pak svou práci kombinuji a propojuji i s celkovým pohledem na svět a s technikami, které pomáhají nejenom při nápravě vidění, ale při řešení vnitřních trápení obecně, protože spolu neoddělitelně souvisí.

 3. LENKA says:

  Dobrý den, chtela jsem se zeptat, zda je by byl seminář vhodný i pro mě, kdyz jsem krátkozraká, astgmatismus a podle poslední kontroly mam lehce zakaleny sklivec a pry i čočku, i když to na sobě nepozoruju. Dekuji Podjuklová

  • Jana Pozlovská says:

   Dobrý den,

   ano, cvičení, uvolňovací techniky a práce s vnitřním nastavením tak, jak je používám, jsou vhodné i pro vás a mohou přinést zajímavé výsledky. Krátkozrakost a astigmatismus spadají do skupiny vad zaostření, pro které právě doktor Bates svoji metodiku vyvinul. Na další problémy očí pak velice dobře působí právě techniky na uvolnění a pak samozřejmě práce s psychosomatikou.
   Pokud si nejste jistá, můžeme se domluvit na nezávazné úvodní konzultaci, kde si sladíme představy a možnosti a pokud se rozhodnete se mnou spolupracovat, domluvíme postup, který bude vhodný právě pro vás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *