BRÝLE? – DĚKUJI, S RADOSTÍ ODKLÁDÁM… :-) – seminář

Brýle vrzdávám se

Patříte k těm, kteří se bez brýlí neobejdou?

Bez brýlí si nepřečtete jídelníček v restauraci, jízdní řád na zastávce, knížku, kterou si vezete s sebou, noviny,… ?

Nebo naopak bez brýlí nepoznáváte na ulici své známé, máte problém s orientací?

To všechno znám, taky jsem si tím prošla…. Dvakrát… 🙂

A jsem moc ráda, že se mi podařilo objevit metodu, která mi tento můj věčný zápas s brýlemi pomohla vyřešit.

Více o mém vlastním příběhu se dočtete zde.

Všechny alternativní metody zlepšení zraku, ke kterým jsem se v době svého hledání dostala, vycházejí ze stejného principu – oční svaly fungují stejně jako ostatní svaly našeho těla – pokud se nepoužívají, ochabují a ztrácejí svoji funkci. Pokud jsou v napětí, nefungují správně, tedy zůstavají “zaseknuté” v nevhodné poloze a zhoršují nám funkci nejen příslušné části těla, která je využívá, ale mohou zapříčinit i další fyzické problémy – v případě očí jsou to např. i průvodní bolesti hlavy.

Na funkčnost našich očí (stejně jako na jiné části našeho těla) má zcela jistě i náš současný způsob života: dlouhé hodiny u počítače, u televize, umělé osvětlení, kdy nehnutě hledíme dlouho do jednoho bodu, bez mrkání, bez průběžného zaostřování jinam a tedy „cvičení“ našich očí. Tím máme oční svaly v neustálem napětí a přestávají správně fungovat.

Tak si nasadíme brýle, čímž jim dáme „berličku“ a ony přestanou mít důvod fungovat, protože tato „berlička“ vlastně dělá práci za ně. A tak postupně měníme za silnější a silnější “berličky“….

Celodenní semniář “Brýle? – Děkuji, s radostí odkládám… :-)” ve své komplexnosti představuje to nejlepší, co na své cestě za přirozeným a zdravým viděním, můžete získat.

Proč?

Je to jednoduché – v průběu tohoto semináře se budeme věnovat všem oblastem, které mají vliv na správné vidění.

Zaměříme se jak na fyzickou stránku – tedy na oko a jeho okolí a na jeho řádné rozcvičení, tak na to, co si ukrýváme v podvědomí a na základě čeho náš mozek selektuje a vybírá, co a jak vlastně vidíme, když se díváme. Budeme cvičit, ale i relaxovat a povídat si.

O čem tedy seminář bude?

Všechno souvisí se vším. To, co se projevuje na naší fyzické úrovni je pevně spjato s tím, co prožíváme a naším vnitřním nastavením. Podíváme se tedy na všechny tyto oblasti, aby se dostaly do rovnováhy.

•Vnitřně se nastavíme na cíl – tedy odložení brýlí

•Důležitou součástí uskutečňování je uvolnění – předvedeme si uvolňovací cviky, budeme se bavit, budeme se ladit do radostné nálady

•Dáme si i vedenou relaxaci, která vše, co budeme na semináři prožívat, propojí s naším podvědomím, aby s námi spolupracovalo i mimo seminář

•A samozřejmě budeme provádět praktické cviky na oči, ukážeme si techniky, které pak budete doma používat – nejsou nijak těžké a ani nezaberou příliš mnoho času

•A v souvislosti s tím vyřešíme i některé podvědomé sabotážní programy a nastavení, které vám zatím brání v úplném zbavení se brýlí a s největší pravděpodobností vás ovlivňují i v jiných oblastech vašeho života.

Seminář vás za 1 den nezbaví brýlí, ale ukáže vám cestu, jak toho s nevelkým úsilím a pravidelností dokázat v řádu několika týdnů až měsíců (v závislosti na tom, kolik dioptrií máte). Bude tedy z vaší strany potřeba určité (i když celkem malé) úsilí a pravidelnost.

Na základě předchozích zkušeností, kdy právě první kroky na nové cestě za životem bez brýlí jsou ty nejtěžší a je potřeba alespoň v prvních týdnech mít podporu od někoho z venku a zároveň je potřeba individuálně doladit cvičební plán a případně i vnitřní nastavení, nabízím možnost zakoupit si seminář v balíčku, jehož  součástí jsou  i 2 osobní konzultace, každá v délce 60 minut tak, abyste získali co největší podporu ve vašem snažení a maximální šanci na úspěch. I když ten konečný – tak jak jsem zmínila již dřív – závisí jenom na vás a na vašem odhodlání skutečně brýle odložit.

Základní seminář je více obecný, bude se ze začátku více soustřeďovat na teorii vidění a také na základní oční cvičení, která jsou vhodná pro všechny vady zaostření. Pro ty, kdo budou chtít jít víc do hloubky ať už co se týká speciálních cviků pro konkrétní oční vadu nebo pro možnost hledat řešení i v odblokování emocí, které mohou správnému vidění bránit, nebo posunout řešení i na úroveň energetických oprav, je určený návazný specializovaný seminář, který již bude čistě praktický.

Jak tedy bude končit váš příběh s brýlemi? Chcete i nadále zůstat „odsouzeni“ k nošení brýlí – postupně stále silnějších – až do smrti?

Nebo se rozhodnete to změnit? Právě teď!

 Najděte si svůj termín:

ZÁKLADNÍ 1 DENNÍ SEMINÁŘ

SPECIALIZOVANÝ 1 DENNÍ SEMINÁŘ

 

4 thoughts on “BRÝLE? – DĚKUJI, S RADOSTÍ ODKLÁDÁM… :-) – seminář

 1. Věrka says:

  Dobrý den paní Jano,
  dívala jsem se na Vaše videa na internetu. Vaše stránky jsem našla jsou zajímavé.
  Mám zájem o video o kterém mluvíte v záznamu na RELAXACI OČI, ale nejsem asi počítačově tak zdatná a nenašla jsem toto video. Pracuji na počítači a chtěla bych svým očím ulevit a pěkně je rozmazlovat. Nosím brýle na čtení a samozřejmě mě to obtěžuje. Jste pro mě moc daleko, proto budu ráda když mi video pošlete. Děkuji
  Věrka
  (akrev=Věrka po zpátku 🙂

  • Jana Pozlovská says:

   Dobrý den,
   předpoklácám, že máte na mysli audionahrávku Relaxace pro oči – palming. Ta je na stránkách pod odkazem „Dárek zdarma“: http://www.centrumzdravehovideni.cz/?p=243
   Po zadání kontaktu vám na e-mail přijde odkaz, na kterém je možné si relaxaci stáhnout.

   Vám jsem již rovnou odkaz na nahrávku zaslala přímo na váš e-mail.

   Přeji krásné dny!
   Jana

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *