Po stopách šťastných dětí – týdenní pobyt pro děti

 

Po týdenním pobytu pro dospělé a roční zkušenosti z kroužku zdravého vidění pro děti jsem se s kamarádkou rozhodla uspořádat i týdenní pobyt zdravého vidění pro děti.

Budeme mít k dispozici samostatnou chatu u Orlické přehrady, s možností využít sportoviště pro děti, ale i okolní lesy a řadu možností na výlety.

Během společného týdne budeme nejen v běhu každodenních činností hrát oční hry, ale celý pobyt se ponese v duchu upevňování 7 návyků šťastných dětí podle knihy, kterou napsal Seam Covey a která nás provází tímto II. pololetím. Týdenní pobyt je ale otevřený nejen pro ty, kdo chodí na kroužek, ale i pro nové děti.

Budeme si i ukazovat, jak si poradit s nepříjemnými pocity a emocemi, možná i trochu „kvantovat“ a jak získat radostný a uvolněný přístup k životu.

Prostě užijeme si týden v duchu toho, co jsme si užívali a užíváme na kroužku během celého školního roku.

Vařit si budeme většinou sami a společně s tím, že v případě potřeby je v areálu i možnost využít restauraci. Jídlo bude vegetariánské, tedy bez masa, ale například sýry a vajíčka budou součástí jídelníčku. Většinově ale bude zaměřený na dostatek ovoce, zeleniny, doplněný o luštěniny, sýry, vajíčka a určitě také o „zdravé mlsání“ v podobě například raw dezertů.

Termín: 10.-16.7.2017

Počet dětí: maximálně 10 (cca 7-12 let)

Místo: Rekreační areál Orlík – Loužek

Lektoři:

Jana Pozlovská

Andrea Beranová

Cena: 6.500,- Kč

Rezervace:

Příhlášku si stáhněte zde:

 

Vyplněnou přihlášku zašlete e-mailem zpět na:  Jana@soham.center
Po přihlášení obdržíte pokyny k platbě. Abychom mohli závazně rezervovat msíto pro vaše dítě, je potřeba do 14 dnů od obdržení pokynů k úhradě zaplatit 50% celkové částky za pobyt – tedy 3.250,- Kč. Doplatek pak nejpozději měsíc před zahájením pobytu, tedy do 9.6.2017.

Storno podmínky:

do 30 dnů před odjezdem: 1.000,- Kč manipulační poplatek
16-29 dní před odjezdem 50% ceny
8-15 dní před odjezdem: 80% ceny
0 – 7 dní před odjezdem: 100% ceny